Facebook | CZ SK HU
Bezplatná linka
0800 160 167

Výmena skiel a presklenie okien

Výměna skel, přesklení okenAk ste vymenili plastové okná pred piatimi alebo desiatimi rokmi potom ich tepelná izolácia už nebýva dostatočná. Ak chceme efektívne šetriť náklady na vykurovanie a je nám ľúto meniť okná, ktoré už raz boli vymenené, zostáva variant presklenia okien = výmena skla! Alebo máte pôvodné okná, ktoré netúžite vymeniť za nové, ale chcete, aby bola ako "nové"?

Metóda ktorú ponúkame je vhodná pre nové okná plastové a eurookná, aj pre pôvodné "staré" okná drevené (zdvojené okná, špaletové / kastlové okná), ale aj pre presklenie strešných okien. Správne zvoleným zasklením totiž nielen ušetríte peniaze za energie, ale súčasne vyriešite rosenie okien. Prestup tepla oknami je najväčší u zastaraných dvojskiel, ako zasklenie plastových okien, eurookien, ale tiež strešných okien so súčiniteľom prestupu tepla okolo hodnôt Ug = 2,8W / m2K. V takom prípade sa jedná o naozaj veľmi vysoké straty a podobné zasklenie je vhodné nahradiť kvalitným izolačným sklom so súčiniteľom prestupu tepla, ktorý môže dosahovať hodnoty až Ug = 0,3W / m2K!

 

Zadajte rozmery skla v dopytovom formulári a zistite Vašu počiatočnú investiciu do presklenia okien.

 

Pri výmene skiel a presklení okien dbáme na minimalizovanie úniku tepla

Úspora tepla pri použití kvalitného zasklenia je poznať už po prvom roku vykonania presklenia okien a nejedná sa len o okná plastové, eurookná, či strešné okná, alebo dvere, ale aj výklady, okná špaletové (kastlové), alebo zdvojené (skrutkované), kde je možné veľmi efektívne nahradiť pôvodné jednoduché sklá v domácnosti. V tomto prípade sa ponúka elegantné riešenie bez nutnosti búrania, murovania a s tým spojeného neporiadku v dome, na ktoré sa inak musí pripraviť každý, kto sa rozhodne pre nové okná. Montáž izolačného dvojskla je rýchla, veľmi efektívna a ako bolo overené odbornými skúšobňami, výsledky znamenajú zníženie tepelných únikov a značné úspory tepla v podobe úspor finančných prostriedkov za energie.

 

Počiatočná investícia do výmeny skiel alebo presklenia okien sa rýchlo vráti v podobe úspory výdavkov za teplo.

Viac ako 20 rokov skúseností s výmenou skiel
Odborné posúdenie okien u vás zdarma a nezáväzne
Výmena skiel bez búrania, rýchla a ľahká montáž
Pôsobíme po celom území Slovenska a Českej republiky
Neváhajte nám hneď napísať

Kontaktné údaje sú dôležité, nielen pokiaľ si budete želať návštevu nášho technika.
Táto návšteva je vždy bezplatná a nezáväzná (nie je podmienená podpisom záväznej objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Zľava až 29% pri odoslaní formulára
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Kontakt
Bezplatná linka
0800 160 167

TOSPUR, s.r.o.
Potočná 54
909 01 Skalica
IČ: 362 70 059

Sledujte nás na Facebooku