Facebook | CZ SK HU
Bezplatná linka
0800 160 167

Ako prebieha renovácia okien

Najprv je dôležité, že má zákazník akýkoľvek problém s oknami.

Stačí sa na nás obrátiť a radi pomôžeme, či sa jedná o hluk z ulice, rosenie okien, alebo chlad od okien v zime. Výmenou skiel možno bez búrania zabezpečiť lacnejšie to, čo Vám mnohokrát poskytnú nové okná. Výhodou sú nielen spomínané nižšie náklady, ale tiež odpadá búranie a s tým spojený neporiadok.

Návšteva technika je informatívna schôdzka, ktorá je zadarmo a nezáväzná.

  1. V prvej fáze je potrebné nás osloviť. Toto je možné pomocou dopytového formulára, alebo na bezplatnej telefónnej linke, kde zanecháte na seba telefónne číslo a adresu miesta, kde chcete okná riešiť. Tieto informácie zašleme v ten istý deň nášmu technikovi. Technik si plánuje cestu k viac zákazníkom súčasne, preto môže byť návšteva zdarma a nezáväzná.
  2. Technik, ktorý pôsobí vo vašom regióne, dostane Vaše kontaktné údaje a bude Vás kontaktovať najneskôr nasledujúci deň telefonicky. Dohodne s Vami termín a čas možnej návštevy. Môže to byť dopoludnia, ale aj popoludní, či navečer.
  3. V dohodnutom termíne a času Vás navštívi náš technik, vykoná obhliadku okien, posúdenie stavu okien a zhodnotí, či sú okná pre výmenu skiel vhodné. Ak by nastala situácia, že Vaše okná budú v stave, kedy výmenu skiel nemožno vykonať, technik Vám odporučí riešenie nových okien. Väčšina okien je v stave vhodnom na výmenu skiel.
  4. Na mieste Vám technik navrhne niekoľko variantov možností, podľa Vášho typu okien. Na výber je u drevených okien špaletových a zdvojených z niekoľkých typov dvojskel rôznych vlastností. U okien plastových a euro je možné v mnohých prípadoch inštalovat dodatočne i trojsklá namiesto pôvodných dvojskiel. Strešné okná možno veľmi vhodne riešiť variantom dvojskiel s medzisklennou fóliou Heat Mirror. Tento typ najmodernejšieho dvojskla má izolačné parametre trojskiel pri hrúbke dvojskla. Tam, kde v plastových oknách a eurooknách nemožno pre váhu či hrúbku inštalovať trojsklá, je tento variant vhodným riešením.
  5. Technik Vám predloží ponuku vrátane DPH, montáže, dopravy a všetkých doplnkov, podľa Vášho želania. Budete mať pred sebou konečnú cenu. Ak sa Vám bude naša ponuka páčiť, je možnosť dojednať zákazku s technikom na mieste u Vás. Nové sklá do Vašich okien sme schopní inštalovať zhruba do mesiaca, v niektorých prípadoch môže byť lehota dlhšia. Sú prípady, kedy zákazku zrealizujeme aj do dvoch týždňov.
  6. Zálohy vopred nepožadujeme v prípade platby v hotovosti po montáži, po prevzatí diela na základe preberacieho protokolu, kedy je všetko hotové. Je možnosť zvoliť viacvrstvové platby konečnej sumy. Možno to prirovnať ku splátkam bez navýšenia. Po montáži sa v takom prípade uhradí 30-50% a zvyšná suma je splatná až na 18 mesiacov a naozaj bez navýšenia.
  7. Montáž prebieha na mieste, bez búrania a bez neporiadku. Väčšinou trvá výmena skiel len pár hodín, u väčších objektov, kde je potrebné aj 60 skiel, najviac deň alebo dva.
  8. Výmena skiel je najjednoduchšia v oknách plastových, euro aj strešných. Pre okná zdvojené a špaletové sme vyvinuli jednoduché riešenie pomocou zasklievacej lišty, ktorú sme sami vyvinuli a vyrábame v ČR. Rovnako tak všetky dvojsklá aj trojsklá sú vyrábané v ČR, a to platí aj pre dvojsklá s medzisklennou fóliou Heat Mirror.

 

Výmenou skiel v okenných krídlach bez búrania sa zaoberáme už od roku 1998. Máme za tie roky veľa skúseností a tisíce spokojných zákazníkov. Snažíme sa vyvíjať vlastné produkty, vďaka ktorým dokážeme zasklievať dvojsklá aj v oknách špaletových a zdvojených, bez nutnosti frézovania okien.

U pamiatkovo chránených objektov je frézovanie nevyhnutné a v našom frézovacom centre venujeme okenným krídlam patričnú starostlivosť vrátane drobného vyspravenia. Dvojsklá tmelíme polyuretánovým trvale pružným tmelom a tmel zahladzujeme s veľkou dôslednosťou ručne. Výsledné okná majú pôvodný vzhľad a predbehnú životnosťou aj komfortom, pôvodné zastarané zasklenia jednoduchými sklami.

Viac ako 20 rokov skúseností s výmenou skiel
Odborné posúdenie okien u vás zdarma a nezáväzne
Výmena skiel bez búrania, rýchla a ľahká montáž
Pôsobíme po celom území Slovenska a Českej republiky
Neváhajte nám hneď napísať

Kontaktné údaje sú dôležité, nielen pokiaľ si budete želať návštevu nášho technika.
Táto návšteva je vždy bezplatná a nezáväzná (nie je podmienená podpisom záväznej objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Zľava až 29% pri odoslaní formulára
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Kontakt
Bezplatná linka
0800 160 167

TOSPUR, s.r.o.
Potočná 54
909 01 Skalica
IČ: 362 70 059

Sledujte nás na Facebooku