Facebook | CZ SK HU
Bezplatná linka
0800 160 167

Naše skúsenosti

Možno je to práve Váš prípad, kedy ste pred rokmi vymenili staré okná za nové. Môžete mať okná plastové, strešné okná, eurookná, ale i hliníkové (kovové) okná, alebo tiež nové dvere so sklom. Na type okien nezáleží, skôr je dôležitý typ skiel. Veľkosť dvojskiel zaberá plochu, ktorou môže v zime výrazne unikať teplo von alebo tiež dovnútra vnikať chlad. Keď je vonku mráz alebo naozaj chladno, môžete u starších dvojskiel cítiť, akoby od okna išiel chladný vzduch. Okná môžu byť utesnené dobre, ale staré dvojsklá nedokážu dobre odizolovať chlad prenikajúci zvonku. Sklá sú potom studené a ľahšie sa rosia. Dnes sa tento problém rieši využitím trojskiel, ktoré je možné inštalovať do nových, jednoduchým presklením okien. Je to podobné situácii, kedy sa vám dvojsklo rozbije.

Pokiaľ máte okná špaletové (dvojité) alebo zdvojené (skrutkované), či staré dvere, a toto všetko osadené jednoduchými sklami, veľmi rýchlo vieme bez búrania okien novo zhodnotiť vaše okná pomocou nových dvojskiel. Komfort po výmene jednoduchého skla za nové dvojsklo je obrovský. Teplota v miestnosti sa môže zdvihnúť až o dva či tri stupne Celzia pri rovnakom spôsobe vykurovania. Logicky potom ušetríte za teplo, ktoré vám teraz môže utekať oknami.

Máme bohaté skúsenosti s výmenou dvojskiel za trojsklá vo všetkých typoch okien.

Využívame moderné dvojsklá a tam, kde majú sklá veľké rozmery, využívame revolučné dvojsklá. Jedná sa o dnes už vo svete i u nás známy a využívaný typ Heat Mirror. Jednoducho dvojsklá s vlastnosťami trojskiel. Využíva sa tu špeciálna  číra patentovaná fólia, ktorá pretína priestor medzi sklami a tvorí dvojkomorový systém, ako u trojskiel. Chladné vonkajšie sklo je tak oddelené fóliou, ako priehradkou od vnútorného teplého skla. Pri zachovaní hrúbky dvojskla je hodnota izolácie porovnateľná s trojsklom. Napriek tomu majú trojsklá výhodu vo väčšej vzdialenosti skiel od seba. Kde sa ale trojskla nedajú montovať, je Heat Mirror nenahraditeľným riešením. Príkladom sú strešné okná, alebo spomínané veľké rozmery skiel.

 

Výmenou skiel vo väčších oknách investujete bez búrania do pohodlia Vášho domova a ešte šetríte za mesačné platby výdavkov za teplo.

 

Pre overenie možnosti zasklenia konkrétneho typu skiel nás neváhajte kontaktovať.

Viac ako 20 rokov skúseností s výmenou skiel
Odborné posúdenie okien u vás zdarma a nezáväzne
Výmena skiel bez búrania, rýchla a ľahká montáž
Pôsobíme po celom území Slovenska a Českej republiky
Neváhajte nám hneď napísať

Kontaktné údaje sú dôležité, nielen pokiaľ si budete želať návštevu nášho technika.
Táto návšteva je vždy bezplatná a nezáväzná (nie je podmienená podpisom záväznej objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Zľava až 29% pri odoslaní formulára
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Kontakt
Bezplatná linka
0800 160 167

TOSPUR, s.r.o.
Potočná 54
909 01 Skalica
IČ: 362 70 059

Sledujte nás na Facebooku