Zateplite pôvodné okná drevené (kovové), plastové i EUROOKNÁ
Česky Slovensky Maďarsky

Heat Mirror

Revolúcia v zasklení! Ponúkame unikátny typ najmodernejšieho izolačného dvojskla, ktoré svojimi parametrami dvojkomorového systému zodpovedá izolačnému trojsklu, pri zachovaní hrúbky a hmotnosti izolačného dvojskla.

 Výrobcom tohto izolačného dvojskla je spoločnosť  

Jedná sa o izolačné dvojsklo so špeciálnou čírou fóliou Heat Mirror s nanesenou nízkoemisívnou vrstvou, ktorá je napnutá v medzisklennom priestore. Fólia Heat Mirror má funkciu tepelného zrkadla, odráža tepelné žiarenie naspäť ku zdroju. Vhodne zvolenou skladbou je možné splniť požiadavky nízkoenergetickej aj pasívnej stavby. Pokiaľ zákazník požaduje vo svojom pôvodnom okne čo najlepšiu tepelnú izoláciu, potom toto izolačné dvojsklo s medzisklennou fóliou Heat Mirror spĺňa tie najvyššie požiadavky náročných zákazníkov. Izolačné sklá Heat Mirror je možné dodať s rôznymi úpravami, ako je napríklad bezpečnostná, protislnečná, hlukovo - izolačná alebo samočistiaca.


 

Ug = 0,6 W/m2K – štandardné zloženie izolačného dvojskla Heat Mirror je 4ONE  8  – fólia HM  – 8  –  4ONE  -  plnené plynom kryptónom a argónom v pomere 70:30. Toto izolačné dvojsklo s medzisklennou fóliou Heat Mirror je predovšetkým vhodné na presklenie strešných okien, presklenie plastových okien a presklenie eurookien.

 

Funkcia izolačného dvojskla Heat Mirror

pozrite si prezentáciu s ukážkou funkcie izolačného dvojskla Heat Mirror.

 Prezentácia k nahliadnutiu tu

 

Funkcia tepelného zrkadla

Volajte zadarmo infolinku 800 100 238
Kontaktný formulár
Kalkulátor ceny
Naše videá vysielané v TV
Video - riešenie rosenia okien
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplenie okien -